Opis prevoditelja elektronske olovke za čitanje
Naša globalna govorna olovka čarobna je visokotehnološka olovka posebno dizajnirana za odrasle za učenje i putovanja s 14 jezika (možete dodati bilo koji jezik ako trebate). Možete učiti izravno kroz knjige, kao i kroz pokazivanje olovke i čitanje, a možete promijeniti jezik kada pokažete na zastavu.

14 jezika za vašu opciju: Bilo koji prijevod može se dodati za proizvodnju po narudžbi


Parametri za prevoditelj elektronske olovke za čitanje
| Materijali | Ekološka plastika |
| Model BR. | TP9 |
| memorija | 8 GB |
| boja | Srebro |
| dugme | 6 gumba |
| knjige | 1 Knjige s dobro tiskanim premazanim papirom. |
| Napajanje | Litijeva punjiva baterija |
| baterija | 350 mAh/3,7 V |
| adapter za punjenje | CE certificirani Euro tip 700mAh/5V |
| USB linija | Bijela 60 cm |
| Slušalica | Bijelo visoke kvalitete |


Funkcije prevoditelja elektroničke olovke za čitanje


Detaljne slike

Jedna visokokvalitetna tiskana knjiga konfigurirana je s olovkom. Sadržaj knjige su dnevni izrazi koji su od najveće pomoći za putovanja i posao. A na poleđini stranica knjige, postoje neke reference za svjetski pozivni broj, praznike, telefonski broj, kontakte veleposlanstava. DIY snimanje, e-rječnik na engleskom također su priloženi za brzo pronalaženje i korištenje.



Primjene prevoditelja elektroničke olovke za čitanje

FAQ:
P: Mogu li čitati ili slušati priče dok punim olovku?
O: Zbog sigurnosti vašeg djeteta, olovka će se automatski isključiti tijekom punjenja i ne može se koristiti tijekom tog vremena.
P: Koliko dugo mogu koristiti olovku kada je potpuno napunjena i koliko je potrebno da se potpuno napuni?
O: Kad je potpuno napunjena, olovka se može koristiti {{0}} sati. Potrebno je oko 2 sata da se olovka potpuno napuni od 0%. Crveno svjetlo će ostati upaljeno tijekom punjenja, a zeleno svjetlo će ostati upaljeno nakon što se potpuno napuni.
P: Mogu li snimiti vlastite priče i reproducirati ih svom djetetu pomoću olovke "usmjeri i klikni"?
O: Da, možete. Nakon snimanja priče spojite olovku s računalom pomoću USB kabela i stavite snimljenu audio datoteku u za to predviđenu mapu. Zatim uključite olovku, pritisnite gumb za uključivanje kako biste se prebacili na kanal na kojem je pohranjen zvuk i možete reproducirati priču koju ste snimili.

Pakiranje i otprema
Cijeli set proizvoda: Jedan set Talking Global uključuje jednu olovku, jedan CE certificirani punjač, jedan USB kabel, jednu slušalicu, jednu knjigu, jednu kožnu navlaku i omotnu kutiju.


Srdačno pozdravljamo OEM/ODM usluge


Najprodavanija olovka za čitanje
Tvrtka
Mi smo prilagođeni proizvođač u proizvodnjigovorna olovka/tablet računalosa 19 godina.




Popularni tagovi: prevoditelj elektroničke olovke za čitanje, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno






