Prevoditeljska jezika Prevoditeljska jezika
Opis jezičnog prevoditelja Talking Pen
Olovka za čitanje je multifunkcionalna olovka koja donosi više jezika, bogat sadržaj, praktične funkcije. Može se čitati naglas i kada pokažete na ispisanu stranicu. To može biti vaš dobar pomoćnik za studij, vaš vodič za turiste i vaš poslovni partner. Neophodan je alat za putovanja izvan zemlje.
14 jezika za vašu opciju: Bilo koji prijevod može se dodati za prilagođenu proizvodnju
| arapski | kineski | Nizozemac | talijanski | korejski | španjolski | turski |
| francuski | Engleski | njemački | japanski | Pourtuguese | Tajlandska | ruski |

Specifikacija za jezični Prevoditelj Talking Pen
| Naziv proizvodnje | Olovka za pisanje engleskog jezika / digitalna snimka |
| materijali | ABS i ekološke plastike |
| Model NO. | TP9 |
| Memorija | 8GB |
| Boja | Srebro |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija |
| Baterija | 350mAh / 3.7V (punjač za prilagodbu) |
| USB linija | bijela 60 cm |
| Slušalica | Bijela s visokom kvalitetom |
| Potvrde | ISO9001 FCC CE RoHS |

Funkcije jezičnog prevoditelja Talking Pen
1. Pročitajte gdje god želite
2. Pod modelom dodirivanja dostupan je čitavo čitanje
3. Reprodukcija glazbe
4. DIY snimanje
5. Ažuriranje i kopiranje podataka
6.Dictionary



komponente:
(1) zvučnik (2) tipka za uključivanje / isključivanje (3) indikator punjenja (crveno) (4) očitavanje indikatora (plava) (5) optički fotoaparat (6) VOL + / prethodni (7) (8) gumb za snimanje (9) reprodukcija / pauza (10 ) punjač (11) utičnica za slušalice (12) punjač i USB priključci


Pitanja
P: Mogu li naručiti jedan komad za uzorak za testiranje kvalitete?
O: Naravno, preporučujemo da provjerite uzorak prije narudžbe. Možete naručiti uzorak prije svoje narudžbe.
P: Visoka stopa popravka?
O: Ne, stopa popravaka naših proizvoda iznosi samo 0,3%. Kvaliteta komponenti zajamčena je. Svi proizvodi će biti testirani dobro prije isporuke, kao što su temperatura i tlak, test starenja, punjenje i pražnjenje, test ispuštanja ....
P: Kako napraviti usluge nakon prodaje?
O: Prvo ćemo dati neke glavne komponente za zamjenu. Kupci mogu učiti kako napraviti jednostavnu operaciju. Zatim, ako korisnici ne mogu riješiti problem, proizvodi se mogu poslati natrag nama. Trošak kurirskih usluga dijelit će obje strane.
P: Jeste li trgovina ili proizvodnja?
O: Mi smo proizvođač. Imamo tvornicu ISO9001 zajedno sa uredom s profesionalnim R & D grupama i prodajnom timu. Tako ćete dobiti brzu povratnu informaciju i detaljno rješenje na temelju vaših zahtjeva.

Pakiranje i dostava
Cijeli komplet proizvoda: Jedan set Talking Global uključuje jednu olovku, jedan CE certificiran punjač, jedan USB kabel, jedan slušalicu, jednu knjigu, jednu kožnu omotnicu i poklopac.

O tvrtki
Mi smo prilagođeni proizvođač specilized u razgovor olovkom / tablet PC sa 19 godina, podršku hardvera i softvera.

Kontakt

Vruće prodati proizvod
Popularni tagovi: jezični prevoditelj koji govori olovka, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni





