Značajke OID Talking Pen Customized Talking Map
1. Lako držanje i dizajn.
2. Prijenosan, jednostavan za korištenje, omogućen instant touch & talk.
3. Prijevod na više jezika.
4. OEM/ODM prihvatljiv.
5. Knjige i olovke mogu se uskladiti kako želite.

Parametri prilagođene govorne karte OID Talking Pen
| Materijali | ABS i ekološki prihvatljiva plastika |
| Utičnica | Utičnica za slušalice i USB utičnica |
| memorija | 128MB-8GB prilagođeno |
| boja | Neobavezno |
| dugme | 6 gumba |
| knjige | Edukativna knjiga s dobro otisnutim premazanim papirom |
| Napajanje | Litijeva punjiva baterija |
| baterija | 350 mAh/3,7 V |
| adapter za punjenje | CE certifikat 700mAh/5V |
| USB linija | Bijelo/crno 60cm |
| Slušalica | Bijelo visoke kvalitete |

Funkcije OID Talking Pen Prilagođene karte za razgovor
Slušajte, čitajte, pjevajte pjesme, vokabular, abeceda, drama, pjevanje
Pokažite za čitanje riječi, rečenica, odlomaka, slika, kartica, zemlje, prostirke…


Primjena OID Talking Pen

oEM ODM prilagođen
Shenzhen Xuezhiyou technology Co., Ltd.pruža ODM (Original Design Manufacturing) i OEM (Original Equipment Manufacturing) usluge prilagođavanja za vlastito razvijene proizvode za velika poduzeća u zemlji i inozemstvu. To uključuje cijeli proces od dizajna proizvoda, nabave sirovina, upravljanja proizvodnjom do kontrole kvalitete i usluga nakon prodaje.
Prilagođeni razgovorolovke: Prilagođene usluge point-and-click olovke Learning Friends Technology pokrivaju širok raspon dobnih skupina i tematskih područja, kao što je obrazovanje u ranom djetinjstvu, učenje engleskog jezika, učenje jezika i tako dalje. Ove olovke koje se upućuju i kliknu ne samo da su simpatične i jednostavne za rukovanje, već imaju i bogat obrazovni sadržaj i interaktivne funkcije.



potvrda
Jamstvo kvalitete proizvoda:
Mi smo profesionalni proizvođač saISO9001potvrda. Materijali korišteni u našim proizvodima su ABS i neškodljivi za zdravlje. Procesi naše proizvodnje ozbiljno su u skladu s pravilimaCCC, CE, ROHS, REACH...


Test proizvoda:
Iskorištenje je 98%. Također pružamo 1 godinu jamstva za kupce i za inozemne kooperante, osigurat ćemo ekstra za fiksnu količinu.

Popularni tagovi: oid pričajuća olovka prilagođena pričajuća karta, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno




