Priča pero za odrasle
Točka knjigu nježno perima, korisnik htijenje biti privođen magija zvuči svjetski.

Parametri od automobil koji govori obor za odrasle
| Materijala | Ekološke plastike |
| Model broj | V900 |
| memorija | 8GB |
| boja | Srebro |
| gumb | 6 tipke |
| knjiga | Pa ispisati obložena papira. |
| Napajanje | Litij punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| prilagodnik za punjenje | CE certificiranih Euro tip 700mAh/5V |
| USB linija | Bijela 60cm |
| Slušalica | Bijelo kvalitetno |

Funkcije od automobil koji govori obor za odrasle
Obrazovanje, putovanja, jezik učenje, čitanje, glazbu slušanje, snimanje i tako dalje.


Primjena automobil koji govori obor za odrasle
Djeca obrazovanje:Dječje knjige, spoznaja kartice, priče, sve dnevnike, mape, zemljište jastuk, DIY snimanje knjiga, itd.
Njihovo obrazovanje:Školske knjige, nastavni materijali, riječi učenje kartice, DIY snimanje knjiga, itd.
Odraslih trening:Jezika učenje, Kur'an čitanje, čitanje Biblije, itd.
Speical primjena:Profesionalni audio knjige, multi-language putovanja vodič/putovanja karta, turizam uvod, slijepim osobama učenje knjige, itd.

OEM, ODM usluga su dobrodošli.


Bogato iskustvo R&D grupa.



Popularni tagovi: priča pero za odraslu osobu, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagoditi


