Čarobna olovka za dječji set govornih olovki, stroj za učenje jezika
Olovka koja govori koristi se u predobrazovnim knjigama. Uz visoku kvalitetu i visoku definiciju zvuka olovke.
To može biti od velike važnosti za učenje djece, au isto vrijeme može proces učenja učiniti zanimljivijim.

Parametri odSet olovki za učenje jezika za djecu
| Memorija | 256 MB |
| Boja | Neobavezno |
| Zvučnik | 4 Ω ,1W |
| Ulaz adaptera za napajanje | 100 do 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Izlaz strujnog adaptera | 5 V DC=300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suha baterija | |
| Utičnica za slušalice | Φ3,5 mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60 cm |
| knjige | Zvučne knjige po narudžbi |
-
Višejezična audio knjiga za učenje djece
Živopisna slika i priča privući će pozornost djece tijekom učenja. Slatka glazba i pjevanje olakšat će učenje. DIY korak može motivirati djecu beskrajnu maštovitost. Drama će povezati djecu s obitelji i djeca iz nje mogu steći više zabave, znanja i srodstva.
-
Funkcije i detalji
Sve u jednoj višenamjenskoj olovci:
-
dodirljivo i čitanje: Možete slušati bilo koju sliku, bilo koji znak, bilo koju riječ, bilo koju rečenicu, bilo koju priču, bilo koju pjesmu koja vam se sviđa ; Možete učiti kroz knjige izravno, kao i kroz pokazivanje olovke i čitanje.
2. Ponavljanje: Možete slušati bilo koji dio onoliko puta koliko želite.
3. Prijevod: Možete učiti više jezika: engleski, francuski, arapski i kurdski, bez obzira pismeno ili glasovno.
4. Praćenje i uspoređivanje čitanja: Možete odmah provjeriti svoj izgovor prateći i snimajući dječji glas radi usporedbe samih zvukova.
-
Prikladno za djecu od 0-8 godina
-
I. Sadržaj
-
Karakteristike čitanja od 0-8 godina: prvo, sadržaj za čitanje je uglavnom grafički, fokusirajući se više na sliku knjige; drugo, čitanje sadržaja koji ga zanima, kako bi ga potaknuli da nastavi čitati.
Stoga zahtijeva veliki broj i raznolikost knjižnih resursa iza pametne govorne olovke, a sadržaj knjiga je pažljivo planiran i izrađen prema karakteristikama djeteta. -
II. Interaktivni i zabavni aspekti
TheSmjernice za učenje i razvoj za djecu od 3-6 godinaspomenuti da "mala djeca uče kroz izravno iskustvo, a njihovo učenje se odvija u igri i svakodnevnom životu."
Stoga je zabavni i edukativni pristup prikladniji za djecu od 0-8. Interaktivan i zabavan aspekt ogleda se u pametnim, interaktivnim značajkama pametne govorne olovke.

-
Višejezične aplikacije Smart Talking Pen
Pročitajte što i gdje pokazujete su različite karakteristike naših olovaka za čitanje. S jednostavnim, usmjeravanjem i čitanjem, naše olovke za čitanje sada se naširoko koriste u područjima ranog učenja, nastavnih pomagala, prepoznavanja kuckanja, objašnjenja scene i tako dalje.


Popularni tagovi: dječji set govornih olovki za učenje jezika, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno





