8GB memorije koji se tiče prsta čitanje olovke
Elektronski čitanje olovke je novi inovativni za učenje jezika. Opremljen je optički čitač,Kad smo već kod olovke omogućuje učenici slušati točan izvornih izgovora riječi.
Tako da pokažete olovkom u riječi u i udžbenicima, korisnici mogu slušati riječi, rečenica, odlomaka, stranica ili cijelog poglavlja na vrijeme. Osim toga, govoreći olovka može također snimanje glasa, omogućavajući jezik studentima da provjere njihov govor i izgovor.


Parametri koji se tiče prsta čitanje olovke 8GB memorije
| Materijala | ABS i ekološke plastike |
| Jack | Priključak za slušalice i USB utičnica |
| memorija | 128MB - 8GB prilagoditi |
| boja | Stavljen na volju |
| gumb | 6 tipke |
| knjiga | Obrazovne knjige pa ispisati obložene papirom |
| Napajanje | Litij punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| prilagodnik za punjenje | CE certificirani 700mAh/5V |
| USB linija | Bijela/Crna 60cm |
| Slušalica | Bijelo kvalitetno |

Funkcija koji se tiče prsta čitanje olovke
Priča pero ima pravo čitati, ponavljam, snimanja, prijevod, zabave i mnoge druge značajke. Potpunosti mobilizirati djecu kao što su oči, uši, ruke, mozak osjetilni sustav, lako kultivirati dječje kognitivne, pismenosti, priča, razmišljanja.


Primjena 8GB memorije koji se tiče prsta čitanje olovke
Pročitajte što i gdje pokažete su različite karakteristike čitanje olovke. S jednostavnim, pokažite i pročitati rad, naše čitanje olovke su sada naširoko koristi u područjimarano učenje, nastavnih pomagala, dodirnete prepoznavanja scena objašnjenjei tako dalje.

FAQ 8GB memorije koji se tiče prsta čitanje olovke



Proizvodnja na mjeru ljubazno prihvatio!



Bogato iskustvo R&D grupe




Popularni tagovi: 8gb memorije koji se tiče prsta čitanje olovke, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagoditi




