Digitalna djeca govore Pen Factory Digital Audio knjige
Zašto je popularna olovka koja govori
1. Talking Pen je najnovija visoka tehnologija koja se kombinira s optičkom komponentom i procesorom procesora.
2. Može se raditi samo tako da ode s knjigom koja je tiskana s posebnom tiskarskom techenologijom.
3. To je zaista čarobni alat za učenje za djecu i odrasle.
4. Na taj način korisnici mogu učiti aktivnije i pobožnije, izbjegavati mržnju i potaknuti njihovu inteligenciju.
5. To je doista iskreni partner za obrazovanje. Samo klikom na riječ ili rečenicu lagano na knjigu zvukova koja je posebno dizajnirana. To će učiniti jasan zvuk iz zvučnika ili slušalica.
6. Olovke za razgovor su iznimno popularne jer je više smiješno i zanimljivo od tradiontalnog obrazovanja.


Funkcije digitalnih djeteta koje govore tvornicu olovke Audio knjige
1. Dodirnite knjigu i čitajte pametno.
2. Zamijenite jezik i prijevod (može se prilagoditi bilo koji jezik).
3. Samo čitanje i snimanje radi usporedbe.
4. Slušajte, čitajte, ponavljajte, izgovarajte, snimajte i prevodite iz riječi kroz paragrafe sustavno.
5. Igrajte Mp3.
6. Izgrađena u različitim igrama kako bi se provjerilo znanje koje su djeca naučila i zapamtila iz lekcija.
7. Funkcija može biti dizajniran u skladu s kupca zahtjev


Parametri digitalnih dječjih govornih tvornica pera Audio knjige
| Memorija | 128-8 GB |
| Boja | neobavezan |
| Zvučnik | 4 1, 1W |
| Ulaz strujnog adaptera | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz strujnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suha baterija | |
| Jack za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| knjige | Zvučne knjige Prilagođeno |

Primjena digitalnih Kids Talking Pen Factory Audio Knjige
Govorna olovka je mala i lagana, prikladna i jednostavna za nošenje, može se koristiti bilo gdje.
Ponesite zvuk na papir.
Podržava sve vrste radova u različitim veličinama: Knjige, Naljepnice, Kartice, Plakati.

Usluga koju nudimo:
1. Pen dizajn, razvoj plijesni;
2. dizajn i razvoj PCB ploča;
3. Dizajn knjiga;
4. Tiskanje knjiga;
5. Dodavanje jezika;
6. Dodavanje skrivenih kodova za knjige;
7. Snimanje knjiga;
8. Uređivanje skripti knjiga i zvukova sadržaja;
9. Proizvodnja olovaka za čitanje;
10. Dizajn i proizvodnja ambalaže.



Naši OEM partneri:
1. Za domaće tržište, mi smo dobavljač FLTRP, PEP (najveći pulishing kuća u Kini), Jiangsu Education Publishing House i drugi. S bogatim iskustvom u radu s našim klijentima, završili smo stotine tisuća proizvodnih količina svake godine.
2. Za izvozne prodaje, imamo poslovanje s kupcima iz Južne Koreje, Japana, Bliskog istoka, Indije, SAD-a, Francuske, Rusije, Indonezije, Turske, Tajlanda, Malezije i tako dalje.


Jamstvo kvalitete proizvoda:
Materijali koji se koriste u našim proizvodima su ABS i ljubazni prema zdravlju. Procesi naše proizvodnje ozbiljno su sukladni pravilima CCC, CE, ROHS, REACH ... Prinos je 98%. Mi također pružaju 1 godina jamstva za kupce i za inozemstvo suradnika, mi ćemo pružiti dodatni za fiksnu količinu.




DOBRODOŠLI NA NAS ZA OEM & ODM PROIZVODNJU!

Popularni tagovi: digitalna djeca govore olovkom tvornica audio knjige, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođene


