Elektronička olovka za čitanje djece
1. Dizajn olovke i knjige u slučaju za interes djece.
2. Mali oblik, jednostavno za rad i prikladan za rukovanje i nošenje.
3. Pokažite i odmah pročitajte.
4. Interaktivni čitanje i igre za testiranje učenja.
5. MP3, priče i preuzimanje.
6. Real-man snimanje, glas visoke kvalitete.


Parametri elektronske olovke za čitanje djece
| Memorija | 128-8 GB |
| Boja | neobavezan |
| Zvučnik | 4 Ω, 1W |
| Ulaz za napajanje | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz iz mrežnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suha baterija | |
| Jack za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60 cm |
| knjige | Zvučne knjige prilagođene |

Značajke elektroničke olovke za čitanje djece
| Štednja energije | Olovka za govor može se automatski isključiti kada ne radi 5 minuta |
| Punjiva baterija | S ugrađenom pohranjivačkom litijevom baterijom, može se koristiti za 4-6 sati pod MP3 reprodukcijom s punim glasnoćom |
| zgodan | Nakon što se audio sadržaji preuzmu, Olovka za govorenje može se koristiti bilo gdje i bilo kada |
| Opsežna primjena | Novi način da djeca nauče- Talking Pen će napraviti priču, pjesme, pjesme i sl |


Primjena elektroničke olovke za čitanje djece

garancija
1. Jednomjesečno jamstvo za stroj, besplatno popravljanje problema s proizvodom.
2. tehnika podrška / obuku o popravak za jednostavan problem
3. Oslobodit ćemo 1% besplatnih rezervnih dijelova kao što su: baterija, kućište, fotoaparat, zvučnik, adapter za napajanje, USB kabel za vašu uslugu nakon prodaje.
4. Također predlažemo da kupite 0,5-1% rezervnih dijelova kao što su: matična ploča, LCD, Touch Panel za vlastitu popravku nakon prodaje.

Mi smo profesionalna ISO9001 tvornica s R & D grupe za obrazovne proizvode preko 18 godina.







Popularni tagovi: elektronska djeca za čitanje olovke, proizvođači, dobavljači, tvornice, veleprodaja, prilagođene




