Olovka za čitanje knjiga elektroničke knjige za djecu
Funkcije elektronske čitaonice za čitanje zvuka za djecu
1. Dječja igračka igračka za čitanje olovke može čitati bilo koje riječi, slike ili rečenicu samo dodirujući tekst u zvuci knjiga.
2. Oslobodite visoki glas za snimanje za slušanje.
3. Ponovite sve riječi na sjećanje tako da ponovno dodirnete.
4. Pohranjivanje i reprodukcija MP3 datoteka.
5. Snimanje djece glas za usporedbu se zvuči.
6. Podržite TF kartice kako biste proširili memoriju za MP3 ili nove glasove.
7. Jamstvo: 1 godina.


Parametri olovke za čitanje elektroničke knjige zvuka za djecu
| materijali | ABS i ekološke plastike |
| utičnica | Jack za slušalice i USB priključak |
| memorija | 8GB |
| boja | neobavezan |
| Jezici | Svi jezici |
| knjige | Obrazovna knjiga s dobro tiskanom obloženom papirom |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjač za punjenje | CE Certified Euro Type 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijelo 60 cm |
| Slušalica | Bijela s visokom kvalitetom |

Primjena elektroničke olovke za čitanje knjige zvuka za djecu

ISO9001 Tvornica veleprodaja, rješenje, prilagodbu, OEM / ODM







Popularni tagovi: elektronička knjiga za čitanje zvučnih knjiga za djecu, proizvođače, dobavljače, tvornicu, veleprodaju, prilagođeno




