Rječnik
Opis engleske knjižne knjige olovke
Olovka koja govori pomoći će djeci da uče abecede, poezije, računaju, proširuju svoj vokabular, podučavaju djecu kako napisati riječi, kako izraziti i učiti jezike.
Parametri engleske knjige za pisanje
| Knjiga | Djeca engleskog jezika s 5 jezika |
| Broj modela | TP1 |
| plastika | ABS |
| Memorija | 4GB |
| Vlast | Punjiva bolest |
| Baterija | 300mAh |
| Punjač za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela ili crna 60 cm |
| dugme | 4 gumba |
| Glasovno snimanje | Dostupno |
| MP3 preuzimanje | Dostupno |
Multifunkcionalna audio knjiga
1. Jedan skup knjiga, uključujući 3 knjiga sa 5 jezika: engleski u pisanom obliku i 4 klauzule: francuski, kineski, arapski i korejski.
2. Abeceda + brojevi + razgovorne knjige + igre + engleska pjesmica + melodija engleskih pjesama ... pozdrava različitih područja i priznanja.
Kategorije 3 knjige:
| Knjiga 1 | ||
| Jedinica 1: Abeceda | Jedinica 2: Moja obitelj | Jedinica 3: Broj |
| Jedinica 4: Moje tijelo | Jedinica 5: Moja odjeća | Jedinica 6: Moja kuća |
| Jedinica 7: Boje | Jedinica 8: Oblici | Jedinica 9: Voće |
| Jedinica 10: Drnks | Jedinica 11: Na farmi | Jedinica 12: Prostor |
| Knjiga 2 | ||
| Jedinica 1: Moj vrtić | Jedinica 2: Moja staionerija | Jedinica 3: Moja soba |
| Jedinica 4: Dnevne potrebe | Jedinica 5: Igre s loptom | Jedinica 6: Povrće |
| Jedinica 7: Akcije | Jedinica 8: Okus | Jedinica 9: Transport |
| Jedinica 10: Idite u zoološki vrt | Jedinica 11: godišnja doba | Jedinica 12: Vrijeme |
| Jedinica 13: prirode prirode | ||
| Knjiga 3 | ||
| Jedinica 1: Vrijeme | Jedinica 2: Tjedan | Jedinica 3: Mjeseci |
| Jedinica 4: Moja spavaća soba | Jedinica 5: Namirnice | Jedinica 6: Uređaji |
| Jedinica 7: Vježba | Jedinica 8: raspoloženje | Jedinica 9: Javno mjesto |
| Jedinica 10: Odakle ste | Jedinica 11: Zanimanje | Jedinica 12: Kontrast |
| Jedinica 13: Festival | ||
Funkcije engleske knjižne knjige olovke
1. Dodirnite i pročitajte
2. Ponavljanje
3. Prijevod
4. Praćenje i uspoređivanje čitanja
5. Snimanje
6. MP3 player
7. Interaktivne igre i test
Zahtjev za govornu olovku

Pakiranje i dostava


Hot Proizvodi
Informacije o tvrtki
Mi smo prilagođeni proizvođač specilized u razgovor olovkom / tablet PC sa 19 godina, podršku hardvera i softvera.
Potvrda

Popularni tagovi: engleski govornu knjigu olovke, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni





