Djeca uče govornu olovku
Simpatičan oblik, žive boje olovke mogu biti jako privlačne djeci.
Snimanje u stvarnom životu daje više zabave procesu učenja.
Omogućuje pohranu i reprodukciju MP3 datoteka i podržava TF kartice za proširenje memorije za MP3 ili nove glasove za napredno učenje.
Možete testirati svoj engleski kako želite snimanjem glasa ili čitanjem nakon olovke.


Parametri govorne olovke za učenje djece
| Memorija | 128 MB-8GB |
| Boja | Neobavezno |
| Zvučnik | 4 Ω ,1W |
| Ulaz adaptera za napajanje | 100 do 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Izlaz strujnog adaptera | 5V DC=300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suha baterija | |
| Utičnica za slušalice | Φ3,5 mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60 cm |
| knjige | Zvučne knjige po narudžbi |

Funkcije dječje olovke koja govori
1. Pokažite za čitanje: gdje god pokažete, odmah će se oglasiti.
2. Ponavljanje: Možete ga usmjeriti opet i opet na isto mjesto.
3. Prijevod: Dodirnite zastavicu na svakoj stranici za odabir jezika.
4. Snimanje: Usporedite vlastiti glas djece s izvornim.
5.MP3 player: Slušajte više glazbe nakon preuzimanja pjesme.

Primjena dječje govorne olovke u obrazovanju,interaktivni razred, bluetooth, WIFI govorna olovka,karta, turizam......

Nudimo OEM i ODM proizvodnju.
Provjera i probna proizvodnja: Na temelju vaših potreba, izvršit ćemo provjeru proizvoda. Zatim će se provesti probna proizvodnja kako bi se osigurala glatkoća proizvodnog procesa i stabilnost proizvoda.
Proizvodnja i kontrola kvalitete: Tijekom formalnog proizvodnog procesa pridržavat ćemo se specifikacija upravljanja proizvodnjom i implementirati sveobuhvatnu kontrolu kvalitete u cijelom opskrbnom lancu i fazama proizvodnje kako bismo osigurali da kvaliteta proizvoda zadovoljava potrebne standarde.
Pakiranje i dostava: Nakon dovršetka pakiranja proizvoda izvršit ćemo inspekciju kvalitete i odabrati odgovarajuću logističku metodu kako bismo vam osigurali pravovremenu isporuku proizvoda.





Još jedna vruća olovka za čitanje
Mi smo prilagođeni proizvođač specijaliziran zagovorna olovka/tablet računalosa 19 godina. Profesionalna grupa za istraživanje i razvoj spremna je za vas u bilo kojem trenutku.



Kontakt

Popularni tagovi: djeca uče govornu olovku, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno





