Djeca Smart učenje za smisla razgovarati olovke
Inteligentni pročitajte pero je funkcionalna olovka koja muti-jezika, zvukova i pjesama.


Parametri djecu Smart učenje za točke priča pero
| Materijala | ABS i ekološke plastike |
| Jack | Priključak za slušalice i USB utičnica |
| memorija | 8GB |
| boja | Stavljen na volju |
| gumb | 4 tipke |
| knjiga | Obrazovne knjige pa ispisati obložene papirom |
| Napajanje | Litij punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| prilagodnik za punjenje | CE certificirani 700mAh/5V |
| USB linija | Bijela/Crna 60cm |
| Slušalica | Bijelo kvalitetno |

Funkcije djecu Smart učenje za točke priča pero
To možete pročitati kada pokažete na tekst i slike. Čitanje olovke i audio knjiga pomoći djeci izgraditi vještine čitanja vokabular, fonacija i razumijevanje pročitanog.



Primjena djecu Smart učenje za smisla razgovarati olovke



OEM i ODM različitih priča pero rješenja:
1. AAA kemijska baterija ili Li-baterija punjiva baterija izabran.
2. Dodirnite i čitanje funkcija.
3. MP3 funkcija dostupna, modeli mogu biti izabrani.
4. snimanje i prijevod, ponavlja, preuzimajući datoteku, upload funkciju stavljen na volju.
5. pribor (punjač, USB linija, slušalica, pakiranje) prilagoditi.



ISO9001 tvornice s profesionalnim R&D grupe i prodajnih timova. Pružamo visoku kvalitetu proizvoda i usluga.






Popularni tagovi: djeca pametna učenje stroj smisla razgovarati olovke, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagoditi




