Proizvođač Digital Talking Pen Sound Book
Digital Talking olovka je funkcionalna olovka koja donosi više jezika, zvukova i pjesama. Može se pročitati kada pokažete tekst i slike.


Parametri proizvođača Digital Sounding Pen Sound Book (za referencu)
| materijali | ABS i ekološke plastike |
| utičnica | Jack za slušalice i USB priključak |
| memorija | 8 GB (izborno) |
| boja | neobavezan |
| dugme | 6 gumba |
| knjige | Obrazovna knjiga s dobro tiskanom obloženom papirom |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjač za punjenje | CE certifikat 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60 cm |
| Slušalica | Bijela ili crna s visokom kvalitetom |

Funkcije proizvođača Digital Talking Pen Sound Book
1. Pokažite na Read
2. Čarolija, ponavljanje, čitanje grupe
3. Prebacivanje jezika / prevođenje
4. Pročitajte i snimite za usporedbu
5. Interaktivna igra i test
6. MP3 / igra funkcija
7. USB punjenje i preuzimanje
8. Dostupni su zvučnici i slušalice
9. Kontrola glasnoće i brzine.
10. Funkcija se može dizajnirati prema zahtjevu kupca.


Primjena proizvođača Digital Booking Pen Sound Book

Dostupno po narudžbi




Popularni tagovi: proizvođač digitalni razgovor olovkom zvuk knjiga, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođene




