Čitanje knjiga časopisa Olovka za učenje
Zašto govori olovka popularna
1. Talking Pen je najnovija visoka tehnologija koja se kombinira s optičkom komponentom i CPU procesorom.
2. Može se raditi samo odlaskom s knjigom koja je tiskana posebnom tiskarskom tehnologijom
3. To je stvarno magični alat za učenje za djecu i odrasle.
4. Mogla bi korisnicima učiti aktivnije i predano, izbjegavati mrziti učenje i potaknuti njihovu inteligenciju.
5. To je doista iskreni partner za obrazovanje. Samo klikom na riječ ili rečenicu lagano na zvučne knjige koja je posebno dizajnirana. To će jasno zvuk zvukova ili slušalica.
6. Govoreći olovke su izuzetno popularni jer je smiješan i zanimljiviji od tradicionalnog obrazovanja.


Parametri ÄŤitanja ÄŤitave knjige Olovka ÄŤetvrti igraÄŤka
| Memorija | 128-8 GB |
| Boja | neobavezan |
| Zvučnik | 4 Ω, 1W |
| Ulaz za napajanje | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz iz mrežnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suha baterija | |
| Jack za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60 cm |
| knjige | Zvučne knjige prilagođene |

Što pomaže u pisanju za pisanje?
1. Učenje jezika lako.
Talking olovka opremljena s različitim knjigama za podučavanje dječjeg karaktera, riječi,
rečenica i tako dalje.
To bi pobudilo snažno učenje oduševljenja djece tako što bi ih dovelo do čarobnog zvučnog svijeta.
2. Slušanje živih priča.
Govorna olovka opremljena pripovjednim knjigama za pripovijedanje dječjih priča.
To će poboljšati sposobnost govorenja i razmišljanja djece.
3. Uživanje u glazbi i pjevanje pjesama.
Olovka ima MP3 funkciju za reprodukciju glazbe.
4. Igranje igara.
Govoreći o igri igri za podršku iglama.
Učenje kroz igru i igranje iz učenja.


Aplikacija zvučne knjige Čitanje olovke za učenje igračaka

Kako surađivati:
1. Razgovarali smo o priboru za olovke i knjige po vašem izboru.
2. Ako imate vlastite knjige i knjige za knjigu, mogli bismo napraviti našu olovku opremljenu vašim knjigama.




Popularni tagovi: zvuk knjiga čitanje olovkom učenje igračaka, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođene




