Španjolska knjiga za razgovor za djecu
Djeca koja govore olovka prihvaćaju prilagođeno !!!
Knjiga olovke za djecu koja uče engleski, kineski, arapski, francuski, španjolski i korejski zajedno; Bilo koji jezik može se dodati u olovku.
To je novo djeca koja čitaju olovku sa 6 jezika u tri knjige. Vaša djeca mogu u jednom trenutku naučiti 6 jezika. I usmjerite ikonu nacionalnih zastava da biste odabrali jezik koji želite. A lijep dizajn olovke i simpatični zvuk iz knjiga mogu savršeno poboljšati studij vašeg djeteta. To je najbolja obrazovna igračka. Nećete uzeti u obzir svoju čaj.


Parametri španjolske knjige za razgovor za djecu (za referencu)
| Materijal | ABS i ekološki prihvatljiva plastika |
| Utičnica | Priključak za slušalice i USB Jack |
| Memorija | 8 GB (može se proširiti na 32 GB) |
| Boja | Bijela \/ bilo koja boja može se napraviti |
| Gumb | 4 gumba s multifunkcijom |
| Knjige | 3 Audio knjiga |
| Napajanje | Baterija za punjenje litija |
| Baterija | 350mAh\/3.7V |
| Adapter za punjenje | 700mAh\/5V |
| USB linija | Bijelo\/crno 60 cm |
| Starenje | 3-8 godina |

| Ušteda struje | Olovka za razgovor može se automatski isključiti Kad ne radi 5 minuta |
| Punjiva baterija | S ugrađenom litij baterijom unutra, Može se koristiti za 4-6 Pod MP3 sviranje s punim glasnoćom |
| Prikladan | Jednom kada se preuzme audio sadržaj, Olovka za razgovor može se koristiti bilo gdje i bilo kada |
| Opsežna prijava | Novi način da djeca nauče -Alking olovku pruža slušanje, čitanje, ponavljanje, korekciju izgovora, snimanje i prijevod iz riječi sustavno odlomak. |

FunkcijeŠpanjolska knjiga za razgovor za djecu
1. točka za čitanje;
2. Snimanje;
3. Nakon čitanja, korekcija izgovora;
4. ponavljanje;
5. prevođenje;
6. MP3 uređaj;
7. Promjena volumena;
8. Interaktivne igre i test;
9. Ažuriranje i pohranjivanje.



PrimjenaOlovka za razgovor

Pakiranje i dostava
Potpuni set olovke za djecu uključuje 1 olovku za čitanje, 3 knjige, 1 punjač, 1 USB kabel, 1 bazu, 1 priručnik i osjetljivi poklopac.


OEM i ODM za različita rješenja za čitanje olovke:
1. Odabrana je aaa suha baterija ili li-battery punjiva baterija.
2. Dodirnite i čitajte funkciju.
3. MP3 Funkcija dostupna, mogu se odabrati modeli.
4. Snimanje i prijevod, ponavljanje, preuzimanje, prijenos funkcije neobavezno.
5. Pribor (punjač, USB linija, slušalice, pakiranje) Prilagođeni.
6. Logo \/ brend prilagođen.


Xuezhiyou:
- Prilagodite proizvođača olovke s 15 godina;
- Tvornica s odobrenim ISO 9001 certifikatom;
- Tehnološka podrška s Odjelom za istraživanje i razvoj bogatog iskustva;
- Strogi postupak kontrole kvalitete proizvoda;
- Profesionalni tim za prodaju i uslugu.


- Magic Talking Pen --- Napravimo vašu knjigu razgovor.
- Veleprodaja, rješenje, prilagodba, OEM\/ODM.
- Kod nas je vaše poslovanje sigurno i zajamčeno.




Popularni tagovi: Španjolska knjiga za razgovor za djecu, proizvođače, dobavljače, tvornicu, veleprodaju, prilagođeno





