Govoreći olovka knjiga za djecu Toy
Interaktivne olovke i knjige čine interaktivnu djecu


Parametri govorne olovke za djecu za djecu (za referencu)
| materijali | ABS i ekološke plastike |
| Utičnica | Jack za slušalice i USB priključak |
| memorija | 128MB-8GB prilagođeno |
| boja | Plava zelena bijela zelena itd |
| dugme | 3 gumba (prilagođeno) |
| knjige | Prilagodba knjige zvuka |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija / AAA suha baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjač za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60 cm |
| Slušalica | Bijela s visokom kvalitetom |

Značajke knjige za pisanje olovke za djecu
1. ABS i ekološki prihvatljiva plastika
2. mogućnost memorije
3. Priče, interaktivne igre
4. DIY snimanje
5. Sto knjiga za opciju
6. Bilo koji dostupni jezici


Primjena knjige za pisanje olovke za djecu za djecu

Dobrodošli u nas za OEM / ODM usluge s našom R & D grupom




Popularni tagovi: priča o knjizi olovke za djecu, proizvođače, dobavljače, tvornicu, veleprodaju, prilagođeno




