Dodirnite olovku za razgovor s OID engleskim knjigama
S lijepim stilom dodirna olovka za privlačenje privlači mnoge dječje oči. Ima jednostavne i lagane gumbe za upotrebu, stoga je prikladan za učenje i upotrebu za djecu. I podrška olovkom MP3 reprodukcija, djeca mogu preuzeti glas, pjesme i materijale za učenje u skladu s njihovim interesom. Osim toga, može zabilježiti zvukove učenika da znaju preispitivati i koristiti pravu izgovor.

Parametri olovke Touch Talking s OID engleskim knjigama (za referencu)
| materijali | ABS i ekološke plastike |
| Utičnica | Jack za slušalice i USB priključak |
| memorija | 128MB-8GB prilagođeno |
| boja | neobavezan |
| dugme | 3 gumba |
| knjige | OID engleska knjiga |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija / AAA baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjač za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60 cm |
| Slušalica | Bijela s visokom kvalitetom |


Kada je samo upotrebljavajte olovku da biste dodirnuli radove u knjigama, pojavit će se relativni zvukovi.
Pogodan za zvučne knjige, jednostavan za učenje za djecu.


Primjena Touch Talking Pen
Naširoko koristi u djece rano obrazovanje, učenje jezika, poučavanje, turizam, učenje slijepih ljudi ...



Hot selling 14 jezika koji govore olovke

Popularni tagovi: touch razgovor olovkom s oid english knjige, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođene





