Bluetooth pohrana u oblaku 10 inčni tablet za pisanje
1. Inovativna tehnologija, stvarni efekti pisanja na papir, ožičenje i crtanje, jednostavan za korištenje;
2. Postavite trend, Zeleno niže ugljikovodike, Patentirani dizajn, Revolucija crtanja;
3. 10 inčni LCD ekran, nema pozadinskog osvjetljenja, jače svjetlo vani zrači, jasnije se prikazuju ploče ploče za pisanje;
4. Olovka za osjetljivost na pritisak, dugi vijek trajanja;
5. Anti-brisanje s jednim gumbom;
6. Usklađivanje pisanja, jedno brisanje tipki, jedno spremanje tipki, jedna tipka povezuje vaš mobilni telefon putem bluetooth-a, jednostavan je za upotrebu, dobar pomoćnik za rad, učenje i zabavu;
7. Tablet se automatski povezuje na mobilni telefon putem bluetooth-a.
8. 0010010 nbsp; Može se povezati s računalom putem USB kabela, dostupnog za Window XP, Win 7 ili noviji.
9. 0010010 nbsp; 2 vrste načina pohrane (Prenesite povijesne radove 0010010 pojačalo; Sinkronizirajte bilješku u APP-u). APP je dostupan i u Androidu i iOS-u.



Parametri 0010010 nbsp; Bluetooth pohrana u oblaku 10 inčni tablet za pisanje
| Vrsta veze | Bluetooth, APP, USB |
| Dostupni sustavi | Android, iOS, Window XP, Win 7 ili noviji |
| Materijal | ABS+LCD |
| Veličina | 10 inč, 00100 10 nbsp; 256. 0 * 160. 5 * 11. 7 mm |
| Dimenzija olovke | 138. 3 * 11. 8 mm |
| Kapacitet tableta | 1000 mAh |
| Način rada olovkom | prisilna indukcija |
| Ulazni | 5V/1A |
| Boja | Gold / siva / bijela / prilagođeno |
| Boja fonta | tamnozelene |
| OEM / ODM | pozdravio |

Značajke 0010010 nbsp; Bluetooth pohrane u oblaku 10 inčni tablet za pisanje
1. Jedinstveni dizajn - Olakšajte svoje poslovanje i kreaciju i komercijalizaciju.
2. Podrška za pisanje i crtanje na papiru, prikaz APP-a i plaćanje automatske sinkronizacije za pisanje.
3. Izvanmrežni Bluetooth sinkroni prijenos reproducira postupak slikanja.
4. Višenamjenski zaštitni poklopac, može primiti posjetnice, papir i druge potrepštine.
5. Litijeva baterija velikog prostora za pohranu, pogodna za nošenje u bilo koje vrijeme i bilo gdje.
6. APP je jednostavan i lagan za upotrebu, funkcije punjenja u boji, brisanja, uređivanja i višejezične funkcije prepoznavanja teksta.
7. Prijenos USB kabela 0010010 pojačalo; Bluetooth prijenos s GIF / Video / Picture formatima.
. 8 0010010 nbsp;Posebna karakteristika crtanja tableta s memorijom: 0010010 nbsp; naš BT LCD pisaći tablet s ugrađenom memorijom TP 10 može se koristiti s APP-om na pametnom telefonu, a također se može povezati s računalom putem USB kabela.

Primjena 0010010 nbsp; Bluetooth tableta za pisanje s memorijom
1. Za djecu: najbolji poklon za grafitiranje, crtanje i pisanje. Dobar asistent za rano obrazovanje, za razvoj djece 00 1 00 1 0 # 39; kreativnost.
2. Za školsku djecu: Pomaganje učenicima da uče, računaju (uče matematiku), pamte riječi, skice itd.
3. Za kućnu upotrebu: LCD ploče za pisanje mogu se koristiti kao ploče za poruke / podsjetnici, za pravljenje popisa za kupovinu, dnevni plan itd.
4. Za Office: Ostavite poruku, pravite bilješke, pravite dnevni plan, pišući, broji itd.
5. Za komunikaciju: Izvrsno za gluhe i glupe osobe, pregledno i prenosivo.



Pakiranje 0010010 amp; dostava
Pakiranje uključuje:
1 crtanje tableta s memorijom
1 Pen
1 USB kabel
1 šarena kutija za pakiranje
1 Engleski korisnički priručnik
OEM kutija za pakete je dostupna i dobrodošla!
Načini isporuke:
1. International Express: UPS, DHL, FEDEX, TNT, EMS, China Post itd.
2. Dostupni su zračni, pomorski i drugi načini otpreme.
3. Također možemo isporučiti robu na bilo koju adresu kao što su kupci 0010010 # 3 9; agent ili skladište u Kini.



Popularni tagovi: bluetooth oblak za pohranu 10 inčni tablet za pisanje, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni osobama




