Obrazovni engleski Touch Talking Pen
Čitanje upotrebe olovke: obrazovanje, učenje jezika, čitanje, slušanje glazbe, snimanje i tako dalje.
Parametri olovke za obrazovanje engleskog jezika (za referencu)
| materijali | ABS i ekološke plastike |
| utičnica | Jack za slušalice i USB priključak |
| memorija | 8GB |
| boja | neobavezan |
| dugme | 4 gumba |
| knjige | Obrazovna knjiga s dobro tiskanom obloženom papirom |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjač za punjenje | CE certifikat 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60 cm |
| Slušalica | Bijela s visokom kvalitetom |

Funkcije Obrazovne English Touch Touching Pen
1. Pokažite na Read
2. Čarolija, ponavljanje, čitanje grupe
3. Prebacivanje jezika / prevođenje
4. Pročitajte i snimite za usporedbu
5. Interaktivna igra i test
6. MP3 / igra funkcija
7. USB punjenje i preuzimanje
8. Dostupni su zvučnici i slušalice
9. Kontrola glasnoće i brzine.
10. Funkcija se može dizajnirati prema zahtjevu kupca



Softver / hardver Dizajn: prilagođena usluga može se ponuditi prema vašim zahtjevima.



Pitanja





Popularni tagovi: proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni



