Interaktivna učenja knjiga za djecu
S lijepim stilom, čitanje olovke privlači mnoge dječje oči. Ima jednostavne i lagane gumbe za upotrebu, stoga je prikladan za učenje i upotrebu za djecu.
I podrška olovkom MP3 reprodukcija, djeca mogu preuzeti glas, pjesme i materijale za učenje u skladu s njihovim interesom.


Parametri Interaktivne knjige za učenje Kids Interactive Learning (za referencu)
| materijali | ABS i ekološke plastike |
| Utičnica | Jack za slušalice i USB priključak |
| memorija | 8GB |
| boja | neobavezan |
| dugme | prilagođeno |
| knjige | Obrazovna knjiga s dobro tiskanom obloženom papirom |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija / AAA baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjač za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60 cm |
| Slušalica | Bijela s visokom kvalitetom |


Funkcije Interaktivne knjige za učenje Kids Interview
Slušajte, čitajte, pjevajte pjesme, snimite, prevodite, rječnik, abeceda, drama, pjevajte ...



Primjena interaktivne knjige za učenje Kids Interacting Pen
Obrazovanje, učenje jezika, čitanje, slušanje glazbe, putovanje i tako dalje. Posebno odijelo za djecu.

Značajke Interactive Learning Book za djecu s djecom
1. Tvornica izravne prodaje, visoke kvalitete, konkurentne cijene, brzu isporuku vrijeme i najbolju uslugu.

R & D grupa s bogatim iskustvom.

2. Dizajn klijenta je dobrodošao.


3. Izborni audio knjiga.


Popularni tagovi: djeca razgovaraju o interaktivnoj knjizi za olovke, proizvođači, dobavljači, tvornice, veleprodaja, prilagođeni



