ABS pametno obrazovanje za govornu olovku za djecu
To je novo djeca koja čitaju olovku s audio knjigama s više jezika. Možete označiti ikonu nacionalnih zastava da biste odabrali jezik koji želite. I lijep dizajn olovke i slatki zvuk iz knjiga mogu poboljšati vaše dijete koje savršeno proučava. To je najbolja odgojna igračka. Nećete gledati na vaš izbor.


Parametri ABS Smart Education Talking Pen
| materijali | ABS i ekološke plastike |
| Utičnica | Jack za slušalice i USB priključak |
| memorija | 8GB |
| boja | neobavezan |
| dugme | 3 gumba (prilagođeno) |
| knjige | Obrazovna knjiga s dobro tiskanom obloženom papirom |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija / AAA baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjač za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60 cm |
| Slušalica | Bijela s visokom kvalitetom |

Funkcije ABS školovanja za Smart Education za djecu
Pokažite da čitate riječi, rečenice, odlomke, slike, karte, zemlju, mat ...



Primjena olovke za govor ABS Smart Education

Nova Bluetooth čitalačka olovka
Pera za razgovor ne koristi se samo za audio knjige, već je povezana i s računalima sa sustavom Windows, s mobilnom, tabletnom ili s televizorom, što učenje omogućuje digitalniju i učinkovitiju upotrebu.
Vrlo dobrodošla prilagođena našim bogatim iskustvom R & D grupe.



Popularni tagovi: ABS pametno obrazovanje govori olovku za djecu, proizvođača, dobavljača, tvornice, veleprodaja, prilagođene




