Prilagodite Tvornica Talking Pen Book
Vodite dijete da govori standardni američki engleski izgovor.
Djeca mogu učiti s audio knjigom s pismima, fonetikom, riječnikom, razgovorom, dramom, izvornim tradicionalnim engleskim pjesmama, govorima, čitanjem, pisanjem ...
Novi način za djecu da uče - Talking Pen će napraviti knjigu priča, pjesme, rime itd. Zanimljivijima za djecu, kao i poboljšati njihovu pažnju.
Parametri za Customize Factory Talking Pen Book
| Memorija | 128-8 GB |
| Boja | neobavezan |
| Zvučnik | 4 1, 1W |
| Ulaz strujnog adaptera | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz strujnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| AAA baterija | |
| Jack za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| knjige | Zvučne knjige Prilagođene |


Uživajte i poboljšajte engleski pomoću pametne olovke za pisanje i audio knjige
Pametna olovka može slušati, čitati, pjevati i snimati.
Glazbena pozadina i zvučni efekti čine učenje zabavnijim.


Primjena knjige za podešavanje tvorničkih razgovora
Prikladne skupine:
Za djecu i studente
1. Audio olovke i udžbenici s glasom
Readingpen je funkcionalna olovka koja može pomoći djeci da izgrađuju vještine čitanja kao što su vokabular, glasovnost i razumijevanje čitanja.
Izdavačka tvrtka može promijeniti uobičajeni udžbenik u glasovne udžbenike kako bi pomogla učenicima da nauče više. Također, učenici mogu čuti normativan i precizan engleski jezik iz govorne olovke bilo kada i bilo gdje.
2. Glas zemlje globus:
Većina područja i glavna zemlja su jasno potpisani na zemljinoj kugli. Kada djeca pokazuju na područje na površini svijeta čitanjem olovke, mogu dobiti neke informacije o ovom području iz glasa ove edukativne igračke.


Usluge koje smo ponudili:
Dizajn olovke, razvoj plijesni
Projektiranje i razvoj PCBA ploča
Dizajn knjiga
Tiskanje knjiga
Dodavanje jezika
Dodavanje stealth kodova za knjige
Snimanje knjiga
Uređivanje skripti knjiga i zvukova sadržaja
Proizvodnja olovaka za čitanje
Dizajn i proizvodnja ambalaže
P.S:
Ako klijent ima vlastite knjige i želi opremiti svoje knjige našoj olovci, klijenti nam mogu dati i potvrditi sljedeće:
1. Možete uzeti gotove proizvode koje imamo na lageru.
2. Ako odaberete naše knjige za OEM / ODM, mi ćemo učiniti sav posao.
knjige | PEN |
Dajte nam dizajne knjiga | Odaberite model olovke |
Dajte nam zvukove odgovarajućih knjiga | Odaberite funkciju olovke |
Odaberite veličinu flash memorije (128MB-8GB) |
3. Ako imate vlastite knjige, postoje dva odabrana načina: jedan je da nam date svoje dizajne knjiga i glasove, dodamo kodove za knjige i sastavimo podatke. Oboje možemo tiskati knjige.
Tada ćemo napraviti naš olovku kao zahtjev za opremljen s kupca knjige.




Popularni tagovi: prilagoditi tvornica govori olovka knjiga, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno





