Čarobna olovka za djecu Višejezične knjige
Olovka koja govori govori se u predškolskim knjigama. Uz visoku kvalitetu i visoku definiciju zvuka olovke.
Može biti od velikog značaja za proučavanje djece i može istovremeno učiniti proces učenja zanimljivijim.

Parametri Magic Pen za djecu Višejezične knjige
| Memorija | 256 |
| Boja | neobavezan |
| Zvučnik | 4 1, 1W |
| Ulaz strujnog adaptera | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz strujnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suha baterija | |
| Jack za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| knjige | Zvučne knjige Prilagođene |

Značajka proizvoda
1). Postojeći kalup, prilagođen izgled i dizajn zvuka.
2). Eco-friendly materijal sa standardnim postupkom koji jamči kvalitetu.
3). Kada je na samo koristite olovku za dodirivanje djela / rečenica / slika u knjigama, relativni zvukovi će izaći.
4). Pogodno za zvučne knjige, lako za učenje za djecu.

Čarobna olovka s višejezičnim knjigama za djecu
Živopisna slika i priča privući će pozornost djece na studij. Slatka glazba i pjesma olakšat će učenje. DIY korak može motivirati djecu beskonačnu imgination. Drama će povezati djecu s obitelji zajedno, a djeca od njega mogu dobiti više zabave, znanja i srodnosti.
Značajka proizvoda
1). Postojeći kalup, prilagođen izgled i dizajn zvuka.
2). Eco-friendly materijal sa standardnim postupkom koji jamči kvalitetu.
3). Kada je na samo koristite olovku za dodirivanje djela / rečenica / slika u knjigama, relativni zvukovi će izaći.
4). Pogodno za zvučne knjige, lako za učenje za djecu.


Primjena Magic Pen

Pružamo OEM i ODM usluge
1.Pen dizajn, razvoj plijesni;
2.PCB dizajn i razvoj ploča;
3. Dizajn knjiga;
4.Tiskanje knjiga;
5. Dodavanje jezika;
6. Dodavanje skrivenih kodova za knjige;
7.Snimanje knjiga;
8.Uređivanje skripti knjiga i zvukova sadržaja:
9.Proizvodnja olovaka za čitanje;
10.The dizajn pakiranja i proizvodnje.



Usluga nakon prodaje
Pružamo jamstvo od 1 godine i doživotno održavanje naših proizvoda.
Za povrat proizvoda izvršit ćemo pregled i popraviti ga u 3 dana.
Potvrda




Popularni tagovi: čarobna olovka za djecu višejezične knjige, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni




