Španjolska dječja olovka koja govori
Spanish Kids Talking Pen podržava šest jezika: engleski (u pisanom obliku), kineski, francuski, španjolski, korejski i arapski. Jednostavnim dodirom odgovarajuće nacionalne zastave na uređaju ili knjigama, djeca mogu neprimjetno pristupiti izvorima učenja jezika za svoj odabrani jezik. Ova značajka promiče višejezično istraživanje na interaktivni i zanimljiv način.

Parametri za španjolsku djecu koja razgovaraju olovka
| Broj modela | TP1 |
| Stil | Edukativna igračka |
| Vrsta plastike | Plastični |
| Memorija | 8 GB |
| Boja | Bijela boja |
| Materijal | ABS i ekološki prihvatljiv |
| Rezervirati | 3 knjige s dobro ispisanim obloženim papirom |
| Gumb | 4 gumba |
| Jezici | Engleski, kineski, španjolski, arapski, francuski, korejski (može se dodati bilo koji) |
| Vlast | Punjiva litij baterija |
| Baterija | 300mAh |
| Punjenje adaptera | 700mAh/5V |
| USB linija | bijela 60 cm |

Kategorije od 3 knjige:
| Knjiga 1 | ||
| Jedinica 1: Abeceda | Jedinica 2: Moja obitelj | Jedinica 3: Broj |
| Jedinica 4: Moje tijelo | Jedinica 5: Moja odjeća | Jedinica 6: Moja kuća |
| Jedinica 7: Boje | Jedinica 8: Oblici | Jedinica 9: Voće |
| Jedinica 10: DRNKS | Jedinica 11: Na farmi | Jedinica 12: Prostor |
| knjiga 2 | ||
| Jedinica 1: Moj vrtić | Jedinica 2: Moj pribor za pisanje | Jedinica 3: Moja soba |
| Jedinica 4: Dnevne potrebe | Jedinica 5: Igre s loptom | Jedinica 6: Povrće |
| Jedinica 7: Akcije | Jedinica 8: Okus | Jedinica 9: Transport |
| Jedinica 10: Idite u zoološki vrt | Jedinica 11: godišnja doba | Jedinica 12: Vrijeme |
| Jedinica 13: Priroda | ||
| KNJIGA 3 | ||
| Jedinica 1: Vrijeme | Jedinica 2: Tjedan | Jedinica 3: Mjeseci |
| Jedinica 4: Moja spavaća soba | Jedinica 5: Hrana | Jedinica 6: Uređaji |
| Jedinica 7: Vježba | Jedinica 8: Raspoloženje | Jedinica 9: Javno mjesto |
| Jedinica 10: Odakle ste od | Jedinica 11: Zanimanje | Jedinica 12: Kontrast |
| Jedinica 13:Festival | ||
Funkcije olovke Spanish Kids Talking Pen
- Šarmantni dizajn vanzemaljskih tema, u kombinaciji s živopisnim šarenim i zanimljivim knjigama, privlači pažnju djece i izaziva njihovu znatiželju.
- Nudi interaktivne značajke kao što je funkcija dodira za čitanje, pomoć pri pravopisu i način ponavljanja za jačanje učenja.
- Dizajnirana s rukohvatom koji je jednostavan za korištenje, osiguravajući da mlade ruke mogu udobno držati i koristiti olovku.
- Uključuje jezičnu sklopku i funkciju prijevoda, što djeci olakšava istraživanje i razumijevanje više jezika.
- Opremljen opcijama kontrole glasnoće i brzine, omogućujući prilagodbe individualnim preferencijama i potrebama učenja


Primjena olovke koja govori u obrazovanju djece, učenju učenika, učenju odraslih, posebna primjena (identifikacija identiteta)...



Pakiranje i dostava
Cijeli set govorne olovke uključujući olovku za čitanje, 3 knjige, punjač, USB kabel, bazu, upute i osjetljivu kutiju s poklopcem.


Vruće čitanje olovka knjiga
Tvrtka



Materijali korišteni u našim proizvodima su ABS i neškodljivi za zdravlje. Procesi naše proizvodnje ozbiljno su u skladu s pravilima CCC, CE, ROHS, REACH... Iskorištenje je 98%. Također pružamo 1 godinu jamstva za kupce i za suradnike u inozemstvu, osigurat ćemo ekstra za fiksnu količinu.


Popularni tagovi: španjolska dječja olovka koja govori, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno





