Olovka za razgovor za djecu
Abeceda + brojevi + Knjige s razgovorima + igre + Uvažavanje različitih područja i znanja.
Parametri govornog olovka za djecu
| ime proizvoda | Govoreći olovka, Point čitanje olovkom, Touch čitanje olovkom |
| Broj modela | V800 |
| Memorija | 128-8 GB |
| Boja | neobavezan |
| Zvučnik | 4 Ω, 1W |
| Ulaz za napajanje | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz iz mrežnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija / suha baterija |
| Jack za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60 cm |
| knjige | Zvučne knjige prilagođene |

Funkcije govornog olovka za djecu
1.Touch i čitanje
2. Snimanje
3. Jezični prijevod
4. Praćenje i uspoređivanje čitanja
5. MP3 / igra funkcija
Primjena olovke za razgovor u obrazovanju djece, učenje odraslih, učenje učenika, učenje slijepih ljudi ...
OEM / ODM usluge
Hot Smart Reading Pen
Društvo
ISO9001 Tvornica specijalizirana za govorenje olovkom / tabletom sa 19 godina.
Popularni tagovi: olovka za razgovor za djecu, proizvođače, dobavljače, tvornicu, veleprodaju, prilagođeno





