Igračke za djecu Govornica s olovkom OID olovka
Govorna olovka povećava brzinu učenja djece. Donosi zvuk na papir. Kad olovka dodirne plakat ili knjigu koja je omogućena olovkom, ona govori. Olovka otkriva zvučne tačke na bilo kojoj stranici knjige ili bilo koju grafiku na plakatu i reproducira naracije, pitanja, odgovore, kvizove, glazbu ili zvučne efekte - bez obzira na to što je zvuk unaprijed programiran u novinama.

Parametri igračaka za djecu Govornica s olovkom OID olovka
| materijali | ABS i ekološka plastika |
| utičnica | Slušalice i USB utičnice |
| memorija | 128MB-16GB opcionalno |
| boja | Može se napraviti bilo koja boja |
| Jezici | Mogu se dodati bilo koji jezici |
| knjige | Poučna zvučna knjiga s dobro tiskanim obloženim papirom |
| Napajanje | Litij punjiva baterija / suha baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | CE Certificirani Euro Tip 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60cm |
| Slušalica | Bijelo / crno s visokom kvalitetom |

Funkcije igračaka za djecu koja pričaju olovka OID olovka
1. Usmjerite prema Readu.
2. Pravopis, ponavljanje, grupno čitanje.
3. Prebacivanje jezika / prijevod.
4. Pročitajte i zabilježite za usporedbu.
5. Interaktivna igra i test.
6. MP3 / Game funkcija.
7. Punjenje i preuzimanje putem USB-a.
8. Dostupni su zvučnik i slušalice.
9. Regulacija jačine i brzine.
10. Funkcija se može dizajnirati prema zahtjevu kupca.

Primjena igračaka za olovku za djecu

Usluge prilagodbe
Dizajn olovke i izrada kalupa.
Dizajn i razvoj strukture.
Dizajn, kodiranje i tiskanje knjiga
Dodavanje i snimanje jezika.
Dizajn i izrada ambalaže.
Praćenje tehnike i razvoj softvera.
Jednogodišnje jamstvo i doživotno održavanje.




Jamstvo kvalitete proizvoda:
Mi smo profesionalni proizvođač sa certifikatom ISO9001 . Materijali koji se koriste u našim proizvodima su ABS i ljubazni su za zdravlje. Procesi naše proizvodnje ozbiljno su prema pravilima CCC-a, CE-a, ROHS-a, REACH-a ...

Mi smo profesionalna tvornica s vlastitim R&D grupama, produkcijama.



Popularni tagovi: igračke za djecu govore olovke za olovke, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođene osobama




