XZY TP1 Engleski BookChildren Jezici Božićne igračke Bilo koja olovka čitača knjiga
Govoreći olovka knjiga za djecu učenje engleskog, kineskog, arapskog, francuskog, španjolskog i korejskog zajedno; bilo koji jezik može se dodati u olovku.
djeca pričaju olovkom s knjigama:
3 knjige + govori olovka: prekrasan&moćan alat za predškolski engleski odgoj (djeca od 3-8 godina)olovka koja čita kada dotakne knjigu.

1.Pomozite djetetu da nauči pravilan izgovor.
Prijevod 2,5 jezika(engleski, arapski, mandarinski(kineski), korejski i francuski)
3.Interaktivne igre ili testiranje sposobnosti učenja djece.
4.Beautiful Melody/MP3 playin(pjesme itd.)
| Materijala | ABS i ekološki prihvatljiva plastika |
| Jack | Priključak za slušalice i USB priključak |
| Memorije | 8GB (može se proširiti na 32GB) |
| Boja | Bijela / Bilo koja boja može biti izrađena |
| Gumb | 4 tipke s višenamjenom |
| Knjige | 3 Audio knjiga |
| Napajanje | Litij punjiva baterija |
| Baterija | 350mAh/3,7V |
| Adapter za punjenje | 700mAh/5V |
| USB linija | Bijelo/crno 60cm |
| Godina starosti | 3-8 godina |





Popularni tagovi: xzy tp1 engleski bookchildren jezici, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni


