Dječja engleska zvučna knjiga Talking Pen Spanish
1. Govorna olovka novo je obrazovno sredstvo za djecu i odrasle.
2. Dizajniran je u skladu s ljudskim inženjeringom.
3. S pametnim izgledom i okretnim gumbom jednostavno za rad.
4. Nežno pokažite knjigu olovkom, korisnici će je dovesti u svijet čarobnog zvuka.
5. Učenje kroz igru, igranje iz učenja.



Funkcije dječje engleske zvučne knjige Talking Pen španjolski
1. Usmjerite prema Readu.
2. Pravopis, ponavljanje, grupno čitanje.
3. Prebacivanje jezika / prijevod.
4. Pročitajte i zabilježite za usporedbu.
5. Interaktivna igra i test.
6. Mp3 sviranje.
7. Punjenje i preuzimanje putem USB-a.
8. Dostupni su zvučnik i slušalice.
9. Regulacija jačine i brzine.
10. Funkcija se može dizajnirati u skladu sa zahtjevima kupca.

Parametri dječje engleske zvučne knjige Talking Pen španjolski (za referencu)
| materijali | BS i ekološka plastika |
| utičnica | Slušalice i USB utičnice |
| memorija | 4 GB-32 (Prilagođena) |
| boja | Bilo koja boja može se prilagoditi |
| dugme | 6 gumba |
| knjige | Prilagođena audio knjiga |
| Napajanje | Litij punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60cm |
| Slušalica | Bijela s visokom kvalitetom |

Talking Pen pruža zanimljiv glas za knjige. Djeca / odrasli mogu slušati zvuk riječi, glazbe, priče dodirujući knjige / kartice itd.


Primjena Sonix OID audio olovke za razgovor

Naše usluge
Usluge proizvoda
Razvoj hardvera i softvera: Imamo jak tim za istraživanje i razvoj, sa iskustvom od 19 godina, možemo ponuditi i hardversko i softversko rješenje kao zahtjev klijenta, javite nam vašu ideju, potrudit ćemo se da učinimo savršeno.
Kontrola kvalitete: Imamo profesionalni QC tim koji će izvršiti 100% potpunu provjeru prije otpreme kako bi se uvjerili da je sva roba u dobrom stanju.
Nakon prodaje usluga:
Kupcima za godinu dana, a za inozemne kooperante pružit ćemo doplatu za fiksnu količinu.


Izborni model olovke za razgovor
Također pozdravljamo prilagođene --- Podrška dizajnu olovke, razvoju kalupa i dizajnu i razvoju ploča PCB-a.


Popularni tagovi: djeca engleski zvučna knjiga govori olovka španjolski, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni





